top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תShanita

תופרות עתיד טוב יותר: לימודי מקצוע עבור האימהות של שניתה

עודכן: 25 בינו׳


Shanita tailoring course for mothersבלב קרמוג'ה, אוגנדה, הקהילה של שניתה היא טקסטיל שאינו מורכב רק מצחוקם של ילדים, אלא גם מחלומות הוריהם, בעיקר אימהות שמפקידות בידינו חלק גדול מהתהליך החינוכי/השכלתי של ילדיהן.

באזור שבו ההזדמנויות הכלכליות מעטות, קורס התפירה של שניתה הוא נקודת אור והזדמנות לשינוי לאמהות של שניתה שמרוויחות פחות מ-5 שקלים ביום, לשנות את מציאותן דרך מקצוע עם ביקוש רב באזור.


הגישה שלנו פשוטה: חיזוק הילדים היום, יעצים את עתידם. אך אם נוסיף גם את העצמת אמהותיהם למשוואה, נפעיל שינוי הוליסטי מיידי לעתיד כל הקהילה.Shanita tailoring course: Empowering Mothers through Skill-Building


הקורס שלנו נוצר מתוך רצון לתמוך באמהות ומטרתו היא לאפשר להן לפתח יכולות ומקצוע שיעזורו להן לצאת ממעגל העוני הכפוי עליהן. מעבר לשיפור היכולת הכלכלית,

התכנית העירה תחושה של מטרה, התפתחות, הצלחה ועצמאות אצל האמהות.

המסע התחיל עם שבע אמהות שנבחרו לקורס הראשון. השיעורים התקיימו במהלך החופשה של הילדים, בתוך המעונות בהם הם מבלים וגרים רוב השנה. בשל מספר המקומות המוגבל, הקריטריונים לבחירת האימהות היו לפי יכולות בסיסית בשימוש במכונת התפירה, מוטיבציה, והכנסה נמוכה במיוחד - קריטריון שמצביע על צורך מיידי לשינוי.
Shanita tailoring course: Empowering Mothers through Skill-Building


ולמרות ההכנות הרבות והציפייה המוגברת, ביום הפתיחה, האמהות שנבחרו, שמכירות היטב באכזבות החיים, העלו ספק בפוטנציאל של הקורס.


כדי לחבר את הפער בין הספקולציה להישג, הזמנו את בריג'יט לדבר עם האימהות - חברה מקומית, אם לשלושה, ומרצה מצליחה באוניברסיטת קמפלה לתפירה, אופנה ועיצוב.


בריג'יט ניהלה את לימודי הקורס לא רק במקצועיות רבה אך גם בהזרקת מוטיבציה גבוהה כבר מהיום הראשון. ברגישות ומקצועיות יחד, בריג'יט יצרה קורס המותאם ליכולותיהן של האמהות וכך, הספקולציות התהפכו להחלטה, והסקפטיות לתשוקה.Shanita tailoring course: Empowering Mothers through Skill-Building


מעבר ללמידת התפירה המעשית, הקורס הפך למסע של גילוי עצמי וקבוצתי.

האימפקט של הקורס לא נמדד רק בהישגן של המשתתפות, אלא גם ביצירת רשת של נשים מעוצמות שנותנות תמיכה זו לזו, תכונה קהילתית בולטת בין נשים בקרמוג׳ה שתעזור להן בהמשך ליישם את שלמדו.Shanita tailoring course: Order a market bag


כשהקורס התקרב לסיומו, כל אם קיבלה מטלה להציג שלוש פריטים שיצרה מאפס—הוכחה לכישורים החדשים שלהן בתפירה. באופן מדהים, כולן השלימו את המשימה בהצלחה.


כסמל להישגיהן וכהזדמנות להתחיל בדרך עצמאית, כל משתתפת קיבלה מתנה חשובה משניתה—מכונת תפירה משלה: מפתח לדלת מלאה בהזדמנויות לעתיד.

כעת, עם ידע, מקצוע חדש, מכונת תפירה ותחושת מוטיבציה גבוהה, האמהות עומדות על סף מסע חדש. במראה ראשוני, נראה שאין שום דבר שעומד בינן לבין הצלחה, אך המציאות בשטח שאותה אנו מכירים טוב מזכירה לנו שהדרך לפניהן לא תהיה ללא אתגרים.


לכן, ההתחייבות שלנו לנשים אלו נמשכת מעבר לכיתה.


בשיתוף פעולה עם האמהות, יצרנו איתן מוצר מיוחד שאינו רק מציג את כישוריהן החדשים, אלא גם מספק פתרון פרקטי ויתמוך בהן ישירות.

אנו שמחים להציג לכם את תיק השוק שלנו. התיקים אינם רק הצהרת אופנה מקורית, אלא גם סמל להתחייבות לקיום הסביבה, והם נעשים מחומרים מקומיים ובעבודת יד מסורה של האמהות.


עם עיצוב מרווח ובנייה איכותית, התיקים שלנו נוצרו עבורכם כדרך לתמוך ישירות באימהות ובמסע שלהן אל עצמאות כלכלית. כל הרווחים מכוונים ישירות לתמיכה באימהות והרחבה של התכנית לאימהות נוספות.Shanita tailoring course: Order a market bag

Shanita tailoring course: Empowering Mothers through Skill-Building

Shanita tailoring course: Order a market bag

Shanita tailoring course: Empowering Mothers through Skill-Building


תמכו במטרה שלנו והזמינו היום מארז של תיקים!


ההזמנה שלכם היא לא עסקה; היא תרומה לעתיד טוב יותר.

הצטרפו אלינו בהעצמת חיים דרך מיומנות, הזדמנות ותקווה.

Shanita tailoring course: Empowering Mothers through Skill-Building

8 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page